U Republici Srpskoj boravi 800 učenika i prosvjetnih radnika sa KiM
BANJALUKA - U sjedištu Vlade Republike Srpske u Banjaluci upriličen je svečani prijem za 550 učenika i prosvjetnih radnika sa Kosova i Metohije koji borave u Srpskoj u okviru programa "Spojimo djecu Kosova i Metohije i Republike Srpske".
6/24/2026 6:54:28 AM