Dodik o "nervoznom" telefonskom razgovoru sa Izetbegovićem: "Ja sam se smijao"
BANJALUKA – Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik iznio je novu reakciju na društvenoj mreži X povodom telefonskog razgovora sa liderom SDA Bakirom Izetbegovićem. Dodik tvrdi da Izetbegović tokom razgovora nije uspio objasniti svoje ranije izjave, dok lider SDA insistira da se eventualni snimak ...
6/24/2026 7:43:00 AM